SA1114773

The Residence Mita 806

2-7-1 Mita, Minato, Tokyo

3 | 1 | Apartment

80.35m² (864.88ft², 24.31 tsubo)

JPY 259,900,000

Management Fee: JPY 28,100 / month

Repair Reserve Fund: JPY 12,100 / month

Sale Status: Enquire for details

Floorplan

Details

Price / m²
¥3,234,599
Parking
Pets
Negotiable
Structure
Reinforced Concrete
Land Size
3717.26m² / 40012.21ft² / 1124.47 tsubo
Land Right
Freehold
Year Built
2014
Total Floors
24

Transportation

  • AzabuJuban Station
    • Tokyo Metro Namboku Line (10 min.)